PAGEDU64Pcx+$#dPAGE3sQPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGE++S+V VV3sQp_  PU * one AddChannel()PAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGE@ ~PAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGE蠪# PAGEPGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEH "ohtyP0EV@H<PvV oo ;ohiber_iaStorb hiber_dumpfv spsys.sysQ X monitor.syscdWUDFRd.sysI `L crashdmp.sys dump_iaStor.a@dump_dumpfve@pPU Vp, 3 Pc@WW@ : @++++++@+++@++++@+ash ash `si bsg q q Fr] `si As&!PooL\P@fV[ i ް [ f [ PooL \PfV@fV U  6]ֹNPooL0\PgVfVLZRF SVr$2PooL@\P`gVgVnTBfڌ) ұtڌPooLP\PgV`gV8?tVG5@5VntVPooL`\P hVgV 6 Lj,1% tP,Gj,PooLp\PhV hVSt+. RPooL\PhVhVիmq| ?+)mPooL\P@iVhV(T 91&b /F9PooL\PiV@iV<M<oA<PooL\PjViVM<lank lPooL\P`jVjV)g3uAf t3uPooL\PjV`jVЈr!UQ_PooL\P kVjVPγ&6ac '9586PooL\PkV kV73FF=FPooL\PkVkV1x#  w"PooL\P@lVkV g< ckgPooL \PlV@lV_~!© R.|~PooL0\PmVlV*! '!)!PooL@\P`mVmV'!iqms ThEiPooLP\PmV`mVEYA3| oPooL`\P nVmVM}N LNPooLp\PnV nVKoKѳ\ QOkKRoKPooL\PnVnVO6KQ˜ PooL\P@oVnV& "&PooL\PoV@oV"1Z FPooL\PpVoVF 'PooL\P`pVpV (D w(w(PooL\PpV`pVw(!8a PooL\P qVpV*U '*PooL\PqV qVq3`2/3PooL\PqVqV2/PooL\PZV@ZVxz9w@xPooL \P[VZV,k  p PooL0\P`[V[V ڵJAnKJKڵJPooL@\P[V`[V>KfJ^zBL^PooLP\P \V[Vs+y PooL`\P\V \VFLULxgUOUPooLp\P\V\VeS1fF".PooL\P@]V\VCa%ZMmCPooL\P]V@]Vlc QuU nb lc PooL\P^V]V n] /!=A9//PooL\P`^V^Vq?, 0 !m %/ ʇ 0 PooL\P^V`^Vi + B!Ub%)>BPooL\P _V^V   0  PooL\P_V _V [ +t!+ˇttPooL\P_V_Vsܫ*ZSPooL\P@`V_VaYz8rDb:rPooL\P`V@`VS+)k PooL \PaV`V-01-$F-PooL0\P`aVaVl-)Yᘳ:=YPooL@\PaV`aV(im{x  mPooLP\P bVaVRi!U WiPooL`\PbV bVM PhPooLp\PbVbV\Mn =xC vR67HS(& +RzP!L0'ȒLXJVs.L8` ][J~L A!\Q8`[J LpBL8 #c-P  zf ؒPX PpN P  Px 3mo4P ` cvR @   vR `  [J0 p6[J` 9vH o>[J( PǏ[J ?[J b[J0tb[J@ͫc[J&q[J0[J 2LUb>L 3,FRpP4L{[J `` bLx2aP 1Q0`=h[J"[JP>|tL8@ Lе!P  PxoL >^[J(t[JP/wS #UR(p`UR?_.[J80QpLGGLg[J0&thS8P>ph>M `FL`"p0JP#R[J0ULpQXQr$PPA@=QP`<dQ0@ ; o"OX0UFyMRPU0RWbO V FMRX W`*@MR ]@^L! ( ®R`!->p[J!0.8s ]SN"7 <Lh"<1[J">ߖ[G#`?l[Jp# /<[J# `[J $ "tcPx$0#;L$0$`[J0%%@rL%@_c[J%pL8&#[J&QoL& aK'[J@'@[J'pŴ[J'%[JH('N[J(>  [J( XLP)Јx0J) *0J*@+MRX*P(dL*0-o"O+-Q7-gN`+ƷNR+ Og$NR,grJ`,`|N, - HQ-MRh-gJKiO-Bu:Q.:diOp.`[J.`p100{5R/`At[Jh/ 5[J/0oQ0`wQp0`aL0pa4O 10b[Jx1c ӞO1dUbyM(2Pfx[J2D`b[J2`@:w gN(30 [J30'eL30{[J84c`px400q-[J4`P[J 5ke[Jx5 V ΓL5P8-(dM 60ny[Jx6%&M6N(7@遷M7S1L7` ɷ [J08@ .E8@*M8  blP89и +M9 9+M9PZGN8:bP:@N `eP:X =[J@;X *h[J;Y 3[J;Y [J!\SystemRoot\system32\ntoskrnl.exe\SystemRoot\system32\hal.dll\SystemRoot\system32\kdcom.dll.\SystemRoot\system32\mcupdate_GenuineIntel.dll\SystemRoot\system32\PSHED.dll\SystemRoot\system32\CLFS.SYS\SystemRoot\system32\CI.dll)\SystemRoot\system32\drivers\Wdf01000.sys'\SystemRoot\system32\drivers\WDFLDR.SYS%\SystemRoot\system32\drivers\ACPI.sys'\SystemRoot\system32\drivers\WMILIB.SYS)\SystemRoot\system32\drivers\msisadrv.sys$\SystemRoot\system32\drivers\pci.sys)\SystemRoot\system32\drivers\vdrvroot.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\iusb3hcs.sys(\SystemRoot\System32\drivers\partmgr.sys'\SystemRoot\system32\drivers\volmgr.sys(\SystemRoot\System32\drivers\volmgrx.sys)\SystemRoot\System32\drivers\mountmgr.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\iaStor.sys&\SystemRoot\system32\drivers\atapi.sys(\SystemRoot\system32\drivers\ataport.SYS'\SystemRoot\system32\drivers\msahci.sys(\SystemRoot\system32\drivers\PCIIDEX.SYS)\SystemRoot\system32\DRIVERS\asahci64.sys+\SystemRoot\system32\DRIVERS\AsrRamDisk.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\storport.sys(\SystemRoot\system32\drivers\amdxata.sys'\SystemRoot\system32\drivers\fltmgr.sysB\SystemRoot\system32\Drivers\SEP\0C0107DF\07DF.105\x64\SYMDS64.SYS)\SystemRoot\system32\drivers\fileinfo.sysC\SystemRoot\system32\Drivers\SEP\0C0107DF\07DF.105\x64\SYMEFA64.SYS%\SystemRoot\System32\Drivers\Ntfs.sys&\SystemRoot\System32\Drivers\msrpc.sys'\SystemRoot\System32\Drivers\ksecdd.sys$\SystemRoot\System32\Drivers\cng.sys$\SystemRoot\System32\drivers\pcw.sys'\SystemRoot\System32\Drivers\Fs_Rec.sys%\SystemRoot\system32\drivers\ndis.sys&\SystemRoot\system32\drivers\NETIO.SYS(\SystemRoot\System32\Drivers\ksecpkg.sys&\SystemRoot\System32\drivers\tcpip.sys)\SystemRoot\System32\drivers\fwpkclnt.sys)\SystemRoot\system32\drivers\vmstorfl.sys(\SystemRoot\system32\drivers\volsnap.sys&\SystemRoot\System32\Drivers\spldr.sys)\SystemRoot\System32\drivers\rdyboost.sys$\SystemRoot\System32\Drivers\mup.sys)\SystemRoot\System32\drivers\hwpolicy.sys'\SystemRoot\System32\DRIVERS\fvevol.sys%\SystemRoot\system32\drivers\disk.sys)\SystemRoot\system32\drivers\CLASSPNP.SYS&\SystemRoot\system32\DRIVERS\cdrom.sysC\SystemRoot\system32\Drivers\SEP\0C0107DF\07DF.105\x64\ccSetx64.sysB\SystemRoot\system32\Drivers\SEP\0C0107DF\07DF.105\x64\SRTSP64.SYSC\SystemRoot\system32\Drivers\SEP\0C0107DF\07DF.105\x64\SRTSPX64.SYSB\SystemRoot\system32\Drivers\SEP\0C0107DF\07DF.105\x64\Ironx64.SYS1\??\C:\Windows\system32\Drivers\SYMEVENT64x86.SYS|\??\C:\ProgramData\Symantec\Symantec Endpoint Protection\12.1.2015.2015.105\Data\Definitions\VirusDefs\20140602.008\EX64.SYS}\??\C:\ProgramData\Symantec\Symantec Endpoint Protection\12.1.2015.2015.105\Data\Definitions\VirusDefs\20140602.008\ENG64.SYS%\SystemRoot\System32\Drivers\Null.SYS%\SystemRoot\System32\Drivers\Beep.SYS)\SystemRoot\System32\drivers\FNETURPX.SYS$\SystemRoot\System32\drivers\vga.sys)\SystemRoot\System32\drivers\VIDEOPRT.SYS)\SystemRoot\System32\drivers\watchdog.sys'\SystemRoot\System32\DRIVERS\RDPCDD.sys)\SystemRoot\system32\drivers\rdpencdd.sys)\SystemRoot\system32\drivers\rdprefmp.sys%\SystemRoot\System32\Drivers\Msfs.SYS%\SystemRoot\System32\Drivers\Npfs.SYS$\SystemRoot\system32\DRIVERS\tdx.sys$\SystemRoot\system32\DRIVERS\TDI.SYS$\SystemRoot\system32\drivers\afd.sys&\SystemRoot\System32\DRIVERS\netbt.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\wfplwf.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\pacer.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\Teefer.sys+\SystemRoot\system32\DRIVERS\cfosspeed6.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\netbios.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\serial.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\wanarp.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\termdd.sys)\SystemRoot\system32\Drivers\SysPlant.sysB\SystemRoot\system32\Drivers\SEP\0C0107DF\07DF.105\x64\SYMNETS.SYS&\SystemRoot\system32\DRIVERS\rdbss.sys)\SystemRoot\system32\drivers\nsiproxy.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\mssmbios.sys~\??\C:\ProgramData\Symantec\Symantec Endpoint Protection\12.1.2015.2015.105\Data\Definitions\IPSDefs\20140530.011\IDSvia64.sysL\??\C:\Program Files (x86)\Common Files\Symantec Shared\EENGINE\eeCtrl64.sysW\??\C:\Program Files (x86)\Common Files\Symantec Shared\EENGINE\EraserUtilRebootDrv.sys)\SystemRoot\System32\drivers\discache.sys$\SystemRoot\system32\drivers\csc.sys%\SystemRoot\System32\Drivers\dfsc.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\blbdrive.sys\??\C:\ProgramData\Symantec\Symantec Endpoint Protection\12.1.2015.2015.105\Data\Definitions\BASHDefs\20140510.011\BHDrvx64.sys.\SystemRoot\system32\DRIVERS\AsrAppCharger.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\tunnel.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\AVerBas.sys(\SystemRoot\system32\drivers\ksthunk.sys#\SystemRoot\system32\drivers\ks.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\igdkmd64.sys(\SystemRoot\System32\drivers\dxgkrnl.sys(\SystemRoot\System32\drivers\dxgmms1.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\iusb3xhc.sys%\SystemRoot\system32\DRIVERS\USBD.SYS(\SystemRoot\system32\DRIVERS\HECIx64.sys(\SystemRoot\system32\drivers\usbehci.sys(\SystemRoot\system32\drivers\USBPORT.SYS)\SystemRoot\system32\DRIVERS\HDAudBus.sys'\SystemRoot\system32\drivers\bst88e.sys'\SystemRoot\system32\drivers\BdaSup.SYS)\SystemRoot\system32\DRIVERS\Rt64win7.sys)\SystemRoot\system32\drivers\zl885x64.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\parport.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\irsir.sys'\SystemRoot\system32\drivers\irenum.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\serenum.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\intelppm.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\ISCTD64.sys-\SystemRoot\system32\DRIVERS\CompositeBus.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\AgileVpn.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\rasl2tp.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\ndistapi.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\ndiswan.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\raspppoe.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\raspptp.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\rassstp.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\rdpbus.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\kbdclass.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\mouclass.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\swenum.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\circlass.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\umbus.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\AVerCap.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\AVerTun.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\usbhub.sys(\SystemRoot\System32\Drivers\NDProxy.SYS)\SystemRoot\system32\DRIVERS\iusb3hub.sys)\SystemRoot\system32\drivers\RTKVHD64.sys(\SystemRoot\system32\drivers\portcls.sys%\SystemRoot\system32\drivers\drmk.sys)\SystemRoot\system32\drivers\MBfilt64.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\IntcDAud.sys'\SystemRoot\system32\drivers\usbcir.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\usbccgp.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\lvuvc64.sys)\SystemRoot\system32\drivers\usbaudio.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\lvrs64.sys(\SystemRoot\System32\Drivers\fastfat.SYS\SystemRoot\System32\win32k.sys&\SystemRoot\System32\drivers\Dxapi.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\hidir.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\HIDCLASS.SYS)\SystemRoot\system32\DRIVERS\HIDPARSE.SYS'\SystemRoot\system32\DRIVERS\kbdhid.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\ikbevent.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\mouhid.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\imsevent.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\USBSTOR.SYS)\SystemRoot\System32\Drivers\crashdmp.sys\SystemRoot\System32\TSDDD.dll,\SystemRoot\System32\Drivers\dump_iaStor.sys-\SystemRoot\System32\Drivers\dump_dumpfve.sys'\SystemRoot\system32\drivers\hidusb.sys&\SystemRoot\system32\drivers\luafv.sys\SystemRoot\System32\cdd.dll%\SystemRoot\system32\DRIVERS\irda.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\lltdio.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\rspndr.sys%\SystemRoot\system32\drivers\HTTP.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\bowser.sys'\SystemRoot\System32\drivers\mpsdrv.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\mrxsmb.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\mrxsmb10.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\mrxsmb20.sys)\??\C:\Windows\system32\drivers\dokan.sys'\SystemRoot\system32\drivers\peauth.sys'\SystemRoot\System32\Drivers\secdrv.SYS'\SystemRoot\System32\DRIVERS\srvnet.sys)\SystemRoot\System32\drivers\tcpipreg.sys%\SystemRoot\System32\DRIVERS\srv2.sys$\SystemRoot\System32\DRIVERS\srv.sys-\SystemRoot\system32\drivers\WPRO_41_2001.sys'\SystemRoot\system32\drivers\WudfPf.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\WUDFRd.sys&\SystemRoot\system32\drivers\MSPQM.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\asyncmac.sys)\SystemRoot\system32\drivers\MSPCLOCK.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\monitor.sys$8=H{#=D{#==P>f(Nb(NP|+0Oh+4Ow8O2"P2"P PV`p7601.18409.amd64fre.win7sp1_gdr.140303-21449f922bc2-f1e4-4791-be6f-4ccda0d3K@kEtHHHHtHSHHIHHJHHPHAuHL$P_eH%[HoDEtAuAHA@u HO|eH%f\HPH9OD3 UVWAUH1LbL$Lt$xD$`L|$pIAEI]DcsL?IH@@@`K $Ck$CN$AAHHHL$0Ht D;L:nHcDA M*`=>LILL$8;-..AEeH% H$Iʀ!H (HL$HHi_LI D3D#K L;}BDIHID3@EA =eH% f=1=AD$H@HHAAf9A IHLt$xL$L|$pHĀA]_^][BDIHID HCM0*EEt(f=<GAD$H@HHg< iA A A IIEMuA.$D$RAC#D$HD;$AH L;ASZHsHM$<H;5;DKHIDAHtLmkL^9-HIHHA=AGL3IIּHjLcAt$0A!6N*3LD$@H$EIHl$H$薺L|$@I+Ȁ! @A%D$8t;uKD/I;K/HD$H@$=:$s $;5+WAEA reH% LH$H$Lˀ!Hi_HH 3A#H LC;t2Dڅ2BA#A;ЋH LC;uACDHD$@HKDH|$@9T9l$8HHID$P=+*FragfAEeH% L[#H$Hˀ!EAK L=FragzABDJ|HL$HHA$HL$HlI\$H\$XHl$PD D"ˆD$`eH<% %DwL$D$@2KHT$PHHK@\A@8i)LIL<t0HAHQLHL;YHAH9LHBH HHAIIoA$A$%(H$2 L$PHD$PHHL$XHD$PH)HL$PH;D$`D"H|$@HIYH A|$HAD$DHD$@HID$P>HH+؋DcLk|eH%$HHpLI H o)HX)HL$H aD;%:=f~  P      PxNh S OSASC V^ NH^ ` tGn8 .+ux x MmCa@h x|S I!     I@ @`i @}S  NtfxCP   o @۞ P  @Vpp`@pV0p0pV@Vڰ`MQpp3`@Vp@V(eg'5@@p8gMQ@V 8gPpV0$PpfU pf[ V7g V=7giX ȉ*@0HVHV@ v}f@ V'Hofוpf @)qpfU lf,}f$(Vjfpf U afU 0f$(A( U VPU AXVXV (0x000000000000 @b($($( G@G@+;PU sQVPU PU QVsQ 0 ++S+V VV3sQp_  PU * one AddChannel()* PU  V sQi3sQone AddChannel()  PU * 2@ p_ PsQ à u[EHMHULELM葄 EHMHULELMHH=X#wH?;sH<8 JE3E E uEEHL`HPHL$ HT$(LD$0LL$8LT$@IkHL$ HT$(LD$0LL$8LT$@HPAHEHHEYfDH8H$)t$0)|$@D)D$PD)L$`D)T$pD)XD)`D)hD)pD)xHHxHpL`Lh Lp(Lx0LT$ W fffffffHH$)t$0)|$@D)D$PD)L$`D)T$pD)XD)`D)hD)pD)xHHxHpL`Lh Lp(Lx0eH%`L stH$83ɉHHHL@PLH LP(LX0DAD$ LEHHJH$(t$0(|$@D(D$PD(L$`D(T$pD(YD(aD(iD(qD(yHHyHqLaLi Lq(Ly0eH %yztD" 7D"eH %@t%AtD0 eH %A@t He:Uft (E(M(U(] (e0(m@L]LULMLEHUHMHEHHHHU(E(M(U(] (e0(m@L]LULMLEHUHMHEHHHHfffffffH(eH%HHD  t4JE3E E uDDHLeH %yztWHE3HEHEHEHEHEHEf)E)E)E)E )E0)E@D"V5D"HEeH %@t.HEAt. eH %A@t HeH3}HEUM3ft>HE eH%H@pHH tf3uLHHELL3ffffffHLIIHffffffffffffffffeH%Hz(HHHq HHHI0HHHgHHQ8fHMHEH)$)$D)$D)$D)$D)$D)$D)$D)$ D)$0L$L$L$L$H$xH$H$pHHD$ H+HD$(H-HD$0H{HD$8HT$pHT$XHUHT$PHl$HH L$L$L$HĨfffffffffffffffffffffH(HAXfop0fox@fDo@PfDoH`fDoPpfDofDofDofDofDoLL L(L0HHHe% HMHEH(ffffffffffffff@H)$)$D)$D)$D)$D)$D)$D)$D)$ D)$0L$L$L$L$HHD$ H+HD$(H-HD$0H[HD$8HT$pHT$XHUHT$PHt$HH L$L$L$HĨfffffffH(HAXfop0fox@fDo@PfDoH`fDoPpfDofDofDofDofDoLL L(L0eH%e% H(ffffffffffffffffffffffHhLELMLUL]LD$pIIPHHD$ H+HD$(HD$0HCHD$8LD$XHUHT$PHl$HH L$L$L$HhW e%LD$pIIPLELMLUL]HhfffffH)$)$D)$D)$D)$D)$D)$D)$D)$ D)$0L$L$L$L$H$xH$H$pL$HHT$pHT$XHUHT$PHHD$pfop0fox@fDo@PfDoH`fDoPpfDofDofDofDofDoLL L(L0HHHHĨÐffH('H(HD$ HL$HT$LD$LL$ H0eH % HKaeH % H@eL% MKHD$@IHD$0IBDHlH;D$8uLD$hL P LD$8L rMMD e%H<} D"HD$0H%tHL$@HD$(HH;D$8tHD$`HD$ LL$XLD$PHT$HHD$ E3E33ffffffH)t$0)|$@D)D$PD)L$`D)T$pD)$D)$D)$D)$D)$H$D D$(s D"IL$LT$ vt H |$(sD$(D"H$(t$0(|$@D(D$PD(L$`D(T$pD($D($D($D($D($H̐ H HA HA HAD HAVIfIpArYtfffffffH"HA"HA"HD"QVYfApHAX`YpfArQt3#HA HQ(##HA0HQ8##HQH3##e%JMt*ftfttD2A 0 H HA HA HAD HAVIfIpArYt!!HA HQ(!!HA0HQ8!!HA@HQH3#e%JMfD x#LE tA2Dȋ s#A2A 2t#AA2AA Zu#2AA @u#2AA20TRGD