meteo.hr - Croatia weather forecast (1 Viewer)

cane

MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 20, 2007
    129
    48
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Stavio sam novu 0.2 verziju plugina, vise informacija o promjenama u prvom postu ovoga threada. U sljedecoj verziji cu ispraviti bug koji se dogodi kada nema neke prognoze na web stranicama pa se u tom slucaju i ostale prognoze ne prikazu.

    Na web stranicama nasi znakovi su prikazani pomocu "HTML Character Code" i tako se prikazu u Mediaportalu. Plugin ih zamjenjuje sa nasim znakovima sa kvacicama i to je uredno radilo u MP1.0.0, ali u 1.0.1 vise ne radi na labelima, dok na scroll textu i dalje radi. Zbog toga sam i dodao u konfiguraciji da se moze zamijeniti nasa slova. Ako se u skin fajlu pod label u buttonu ili labelu stavi neko nase slovo vise se ne moze pokrenuti plugin, javi da je invalid skin file. Mozda ima veze sa ovime sto se prica u ovom threadu.
     

    cane

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 20, 2007
    129
    48
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Mala promjena plugina zbog promjena na stranicama meteo.hr. Tekst prognoza za Hrvatsku za danas, sutra i Zagreb je izmjenjen pa ih plugin nije pokazivao, sa verzijom 0.31 bi trebalo biti sve ok.
     

    DrPain

    Portal Member
    August 17, 2007
    18
    2
    56
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Super plugin! Ali izgleda da su zadnjih dana nesto mijenjali jer Tjedna prognoza ne pokazuje nista... Pa kad se stigne malo provjeriti... :)
     

    cane

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 20, 2007
    129
    48
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Jucer sam primjetio da nesto ne valja sa tjednom prognozom. Taman sam dovrsavao novu verziju plugina, sad ce biti malo odgodena. Nadam se da cu uskoro uspjet srediti tjednu prognozu.
     

    cane

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 20, 2007
    129
    48
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Staviop sam novu verziju, 0.4, a sljedece stvari su nove:
    Plugin je uskladen sa novom tjednom prognozom, i slicice tjedne prognoze su sada transparetne pozadine umjesto bijele boje. Moguce je promjeniti grada sa F9 ili tipkom I na daljinskom kod aktualnih podataka i tjedne prognoze. Uz do sada podrzane skinove dodao sam X-Factor.
     

    Users who are viewing this thread

    Top Bottom