meteo.hr - Croatia weather forecast (2 Viewers)

cane

MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 20, 2007
    129
    48
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Sad sam isprobao i meni htv video radi. Mozda tada nije bilo videa na stranicam od htva, iako plugin bi trebao pokazati obavijest da nije pronaden video.
     

    sledge84

    New Member
    May 5, 2009
    3
    0
    Bok.

    Pohvale za plugin!

    Zapoceo sam pisati plugin za prikazivanje videa s neta (flv), no obzirom da nemam apsolutno nikakvog iskustva u pisanju pluginova za MediaPortal da li bi mi mogao izaci u susret i poslati source svog plugina ili isjecak koda vezan za prikazivanje flash videa?

    Email sledge(at)net4u(dot)hr
     

    Mikeyy

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • January 13, 2007
    31
    4
    Home Country
    Croatia Croatia
    Za svaku pohvalu je plugin. Nisam probao, čekam da žena završi gledati seriju, ali sam siguran da je super.

    Reci mi da li bi mogao kontaktirati autora BlackGlass skina da doda u skin support.
    Inače njegov skin uzima podatke za weather kroz infoservice plugin / weather plugin i prikazuje na home page.

    https://forum.team-mediaportal.com/black-glass-456/skin-black-glass-2-2-0-a-76895/

    Zahvaljujem, pozdrav!
     

    cane

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 20, 2007
    129
    48
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Reci mi da li bi mogao kontaktirati autora BlackGlass skina da doda u skin support.
    Inače njegov skin uzima podatke za weather kroz infoservice plugin / weather plugin i prikazuje na home page.

    Skin možeš i sam probati prilagoditi za BlackGlass. Prikazivanje na home page-u nije moguće sa meteo.hr pluginom. Za to plugin mora biti skroz drugačije napisan (mora biti process, a ne window plugin).
     

    Mikeyy

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • January 13, 2007
    31
    4
    Home Country
    Croatia Croatia
    Reci mi da li bi mogao kontaktirati autora BlackGlass skina da doda u skin support.
    Inače njegov skin uzima podatke za weather kroz infoservice plugin / weather plugin i prikazuje na home page.

    Skin možeš i sam probati prilagoditi za BlackGlass. Prikazivanje na home page-u nije moguće sa meteo.hr pluginom. Za to plugin mora biti skroz drugačije napisan (mora biti process, a ne window plugin).

    Mogao bih kad bih išta znao o tome. Samo jedan prosječan user, sa minimalno znanja o MP-u. :)
     

    SilentException

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 27, 2008
    2,617
    1,130
    Rijeka, Croatia
    Home Country
    Croatia Croatia

    cane

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 20, 2007
    129
    48
    Zagreb
    Home Country
    Croatia Croatia
    Added links for Black Glass and Black Glass Nova skin files in first post.

    And again huge thanks for your work SilentExcept. :D
     

    Mikeyy

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • January 13, 2007
    31
    4
    Home Country
    Croatia Croatia
    Sada sam pregledao skroz plugin nakon ovog dodatka za black glass i svaka čast! Stvarno dobar posao!

    Reci mi, jel to ima neki API za skidanje podataka sa meteo.hr ili čupaš sa web stranice?
    Čudno mi je da nema više gradova, npr. Vinkovci, ima samo za Vukovar 7 dana, ali nema čak ni za Vukovar aktualno, najbliže aktualno mi je Osijek.
     

    Users who are viewing this thread

    Top Bottom