Czech and Slovak archives (1 Viewer)

georgius

Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Z tvojho screenshotu mi udrel do oci proces MsMpEng.exe (Microsoft Security Essentials), ktory berie 25 percent. Tiez ho mam na svojom HTPC, ale zakazal som ho, pretoze mi zral prilis vela CPU a tym padom bolo moje HTPC nepouzivatelne. Je mozne, ze robi nejaky sken pocitaca a tym padom ti spomaluje system. Skus ho zakazat, ci to nepomoze. Pokial pomoze, tak budes musiet pozriet nastavenia, pripadne vylucit MP z kontroly (antivirus, firewall, antispyware, antimalware).
     

    georgius

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Btw, even before that, Czech TV files from the Objektiv magazine loaded with sound but no picture; funny enough eg Udalosti loaded fine.
    Vyskusal som Objektiv na obidvoch PC, co mam k dispozicii, a bez problemov sa spusti obraz so zvukom. Takze tu by som odhadol problemy s kodekmi.
     

    hroch2

    Portal Member
    October 16, 2010
    21
    2
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Vyskusal som Objektiv na obidvoch PC, co mam k dispozicii, a bez problemov sa spusti obraz so zvukom. Takze tu by som odhadol problemy s kodekmi.

    Vedel by si mi odporucit nejaku funkcny kodek na to? Lebo som skusil opat vcera a opat sa mi pustil zvuk ale nie obraz. Ak pomoze, mozem dat log, ale neviem, ci by sa z neho dalo vycitat viac ako predtym...

    Mimochodom, dakujem za radu, ked som vypol nepretrzite skenovanie MSSE, vyzera to, ze vsetko funguje.
     

    georgius

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Vedel by si mi odporucit nejaku funkcny kodek na to? Lebo som skusil opat vcera a opat sa mi pustil zvuk ale nie obraz. Ak pomoze, mozem dat log, ale neviem, ci by sa z neho dalo vycitat viac ako predtym...
    Pokial mas OnlineVideos 1.2, tak ten berie nastavenia kodekov zo MP Configuration -> Codecs and Renderer -> Video Codecs. Ja mam vsetky kodeky (MPEG2 Video Decoder, H.264 Video Decoder, MPEG / AC3 Audio Decoder, AAC Audio Decoder) nastavene na LAV Video resp. LAV Audio (verzia 0.50.1 instalovana spolu s OV 1.2). V pripade, ze si vyberies LAV Video decoder, tak si skontroluj nastavenia, ci mas zapnute Flash Video.
     

    martinchromy85

    Portal Member
    February 16, 2011
    28
    6
    38
    Křïžanov
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Ahoj
    Vím, že udržet archivek cz televizí je makačka, ale chci se jen informovat, zda by nešel nahodit i tento zdroj na filmové trailery http://www.cztrailery.cz/ . Bylo by to super.... vím, že ted momentálě jde itunes trailers a imdb ... ale toto by bylo také super.... díky moc...
     

    martinchromy85

    Portal Member
    February 16, 2011
    28
    6
    38
    Křïžanov
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Tak jsem nějaký týden věnoval prověřováním, kde jsou přeložené filmové upoutávky. Dorazil jsem na to, že ta stránka, kterou si na mé přání integroval není špatná, ale že její aktualizace není tak četná. Průzkum ukázal na www.csfd.cz. Proto jdu poprosit o integraci tohoto http://www.csfd.cz/videa/ asi to nebude lehké, ale budu velice vděčný a už dám pokoj.
     

    Users who are viewing this thread

    Top Bottom