Hungarian webEPG grabber is outdated (port.hu) (1 Viewer)

bandyTA

MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 31, 2006
    50
    3
    48
    Gödöllő
    Home Country
    Hungary Hungary
    Ez így nem egyértelmű. Mit szeretnél? Ha van DVB-T tunered, akkor a digit adásoknak lesz EPG-je, az analógnak nem.
     

    bandyTA

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 31, 2006
    50
    3
    48
    Gödöllő
    Home Country
    Hungary Hungary
    LOL!

    Ki az aki nem így használta eddig, és ha nem így, akkor mit csinált? :D

    Ezzel nem küszöbölöd ki azt, ha a port.hu módosít az oldal felépítésén, és az xmltv-exe nem tudja azt parse-olni....
    Ez eddig is adott volt, én is, más is így használta. A gond akkor van, ha az oldal változik, és várni kell, míg az xmltv.exe verziója igazodik ahhoz. :D
     

    BIP-BUD

    Portal Member
    February 16, 2010
    22
    2
    Home Country
    Hungary Hungary
    Én mostanáig egy kész xml-t töltődtem le, de az oldal sajna megszűnt.
    Hát akkor, ha megint van változás, akkor türelmesen várni fogok.
     

    bandyTA

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • October 31, 2006
    50
    3
    48
    Gödöllő
    Home Country
    Hungary Hungary
    Áhá! Az úgy nem baráti. Ez egy fokkal jobb, és működne is, ha a port.hu nem szivatná a népet, de ugye nekik ez "bevételkiesés" hiszen nem látod a szponzorokat...
     

    gurabli

    Portal Pro
    July 20, 2010
    242
    5
    Home Country
    Hungary Hungary
    Sziasztok!
    Sikerült valahogy megoldani a beállításokat? Sajnos a Leadtek oldal már nem érhető el ezért ott nem tudok infókat gyűjteni. Digikábelem van, az adók kb feléhez jön az EPG, de sajnos elég sokhoz nem küldi a Digi az EPG-t. Szeretném valahogy beállítani, de teljesen el vagyok veszve, igaz, nem is tudtam még sok időt rászánni. Akinek működik és be tudta állítani, az megosztaná velem a beállításokat, ha lehet, akkor lépésről lépésre, nagyon hálás lennék.
    Thanx előre is!
     

    gurabli

    Portal Pro
    July 20, 2010
    242
    5
    Home Country
    Hungary Hungary
    Használnám, nem ragaszkodom a webEPG-hez, de fogalmam sincs, hogyan kell beállítani az xmltv-t. Kerestem a neten, de őszintén nem sok mindent értettem belőle, nagyon hálás lennék, ha lépésről-lépésre leírnád, hogyan kell beállítanom, mi minden kell hozzá (xmltv beállítások, MP beállítás, stb).

    Előre is köszönöm!:D
     

    regeszter

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 29, 2005
    5,335
    4,954
    Home Country
    Hungary Hungary
    töltsd le az xmltv-t és annak a helpje alapján menni fog

    az MP oldalt meg megtalálod a wiki-n

    XmlTv - MediaPortal Wiki
     

    gurabli

    Portal Pro
    July 20, 2010
    242
    5
    Home Country
    Hungary Hungary
    OK, nekiestem, de sajnos nem megy. A Test Report szerint csak az utolsó Nightly CVS build működik a port.hu-val, azt meg nem tudom megszerezni. Neked most is működik? Ha igen, megírod, hogy melyik változat és milyen beállítások?
     

    Users who are viewing this thread

    Top Bottom