Czech and Slovak archives (2 Viewers)

georgius

Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Teď si nejsem jist jestli jsem správně pochopil slovenštinu, každopádně archiv Primy mi nejede, stále se nenačtou kategorie (kanál Primy mám v pluginu tvůj aktualizovaný včera večer).
    Mozes prilozit logy (bude stacit OnlineVideos.log)?
     

    capo56

    Portal Member
    February 8, 2009
    18
    0
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Přikládám. Třeba autosalon nebo ČT archiv funguje bez problémů, tady jakmile zvolím Primu tak se už nic dalšího neukáže.
     

    georgius

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Podla logu mas staru verziu. Mala by byt nova verzia z 10. 10. 2013 11:26 PM, pripadne skontroluj verziu OnlineVideos.Sites.SK_CZ.dll (Product version 1.7.0.3027).
     

    capo56

    Portal Member
    February 8, 2009
    18
    0
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Nechápu. Plugin mám verzi 1.7.0.0, žádná jiná se mi k aktualizaci nenabízí ani nevím kde bych ji ručně stáhl (https://code.google.com/p/mp-onlinevideos2/downloads/list) - MP mám 1.5. Definici Prima mezi Sites mám z 10.10.2013 21:26.

    OnlineVideos.Sites.SK_CZ.dll v cestě C:\Program Files (x86)\Team MediaPortal\MediaPortal\plugins\Windows\OnlineVideos mám z 1.10.2013 ale nevím jak to aktualizovat? Možná dělám nějakou školáckou chybu, tak se omlouvám, ale opravdu nevím kde mám co špatně...

    EDIT: zkusil jsem celý plugin odebrat, přidat, přidat CS sites a už to jede. No teda jede... Čekal jsem že tam někde najdu pořad QI, ale bohužel, navíc je v podstatě většina kategorií prázdná. Ty počty co v nich vidím ani nesedí vůči tomu co je v logu. Zvláštní.
    A když se podívám přímo na web, tak tam přitom najdu vše co hledám....
     
    Last edited:

    georgius

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Uz si tam skoro bol. Pokial kliknes priamo v OnlineVideos na aktualizaciu, tak sa ti zobrazi menu. Jedna z poloziek je urcite aktualizovat (ja to mam v EN a je to Update). Po aktualizacii by ti to uz malo ist.
     

    lordie

    MP Donator
  • Premium Supporter
  • December 19, 2007
    65
    5
    Prague
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Zdravím,
    bylo by možné změnit logiku nastavovaní kvality streamu u iVysilani ? Momentálně to u řady videí vybere stream pro nevidomé (viz. např. Cirkus Bukowsky)
    Díky...
     

    georgius

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Pozriem na to, ale chvilu to bude trvat. Moj pocitac sa pokazil :(
     

    Users who are viewing this thread

    Top Bottom