Filmweb [PL]

robsson86

New Member
February 18, 2012
2
1
33
czy ktoś może spotkał się z takim problemem jak u mnie że nie pobiera backdropów prawidłowych? Pobiera do wszystkich filmów jeden, tak jakby domyślny, z jakimś screenem jak by z Miami z drzewkami itp... Wie ktoś co może być przyczyną i jak to zmienić - czy to może zależeć od błędów w scraperze?

piernik

Portal Pro
October 22, 2008
141
28
Nie polecam filmweba jako źródło backdropów, bo zdjęcia mają złe proporcje - najlepiej wyłączyć pobieranie backdropów przez filmweb.

amilewski

Portal Pro
January 14, 2007
126
28
Jelenia Góra
Country flag
Opisy możesz brać z jednego źródła (filmweb) a backdropy z innego (np. themoviedb.org). To sugeruje piernik.
robsson86 i norbo80: ja miałem to samo kiedy używałem poprzedniej wersji akryptu, sprawdźcie czy używacie najnowszej wersji.

Pigwoz

Portal Member
February 20, 2012
14
3
51
co zrobić żeby ściągał dane z FilmWeb? Załadowałem skrypt j.w. i jakiś czas działał - później wyłączyłem plugin Moving Pictures i po ponownym włączeniu za jakiś czas (kilkanaćie dni) już nie działa? Wypróbowałem już chyba wszystkie możliwe opcje w "Importer Settings" i nic.... ktoś pomoże?

norbo80

Portal Member
October 8, 2010
15
1
hej, mialem podobne problemy. Probowalem instalowac MP od nowa, rozne skorki, pozniej cos mi sie ten MP wieszal, nie sciagal nic z FilmWeb, ciagle cos nie pasowalo. Niestety po kilku latach uzytkowania MP musialem przeskoczyc na XBMC i narazie jakos dziala. Filmweb tez.

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Top Bottom