Czech and Slovak archives (2 Viewers)

georgius

Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Ahoj, mam problem s ČT. Mam 2PC, 1. s XP,ČT v OnlineVideos jede normalne. 2. s W7 ČT jede pouze online, při brouzdaní archívem mi to píše " Žádné video nenalezeno ". Kde může být problém? Díky za každou radu.
    Pripoj OnlineVideos.log s PC s W7, mohlo by tam nieco byt.
     

    lang

    Portal Member
    December 25, 2006
    36
    1
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    ahoj, při vypnutí antiviru se to castecne rozjelo.video se po chvíli zacne sekat a neda se na to koukat. Pri prehravani primo ze stranek CT v prohližeči je to v pohode. Dnes jsem zjistil ze pri laborování s kodeky ze se na kazdý záznam dostzanu pouze po prvé. Po druhé uz je video nedostupné. Log poslu zitra.e treba tam neco pro logování zapnout? Nebo je logování nastaveno standartně
    Otázka mimo: Nenašel jsem ve foru jak nastavit České mapy do WorldWeather, máte tip?
     

    martinchromy85

    Portal Member
    February 16, 2011
    28
    6
    38
    Křïžanov
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Ahoj. Jo kodeky to je věda. No zkus SAF kodeky. Co se týče videa, tak jsem hodně laboroval. A po instalaci SAF kodeku http://hobring.esero.net/saf_page.htm . Tvůrce je i zde na foru. Jsem vytipoval, že nejmenší problémy mám s kompletním nastavením na FFDShow. Doporučuji zkusit odinstalovat antivir a zkusit použít jiný. Co se týče logování je jej třeba zapnout v nastavení - general - watchdog. A pak logovací složku najdeš C:\ProgramData\Team MediaPortal\MediaPortal\log. Toto jsou logy celého mediaportalu. O příspěvek nahoře u georgiuse najdeš název samotného log souboru pro online video. Ale toto cukání vypadá na pomalý internet nebo problém s antivirem a jeho kontrolou datového toku. Zkus i ty kodeky. Zatím ahoj. P.s.: co se týče WorldWeatheru jsem našel jen nemecko a rakousko. Pokud se ti podaří čr, budu rád když se podělíš.
     

    georgius

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    ahoj, při vypnutí antiviru se to castecne rozjelo.video se po chvíli zacne sekat a neda se na to koukat. Pri prehravani primo ze stranek CT v prohližeči je to v pohode. Dnes jsem zjistil ze pri laborování s kodeky ze se na kazdý záznam dostzanu pouze po prvé. Po druhé uz je video nedostupné. Log poslu zitra.e treba tam neco pro logování zapnout? Nebo je logování nastaveno standartně
    Logovanie je zapnute automaticky, ale je vhodne ak uroven logovania nastavis na Debug, ako je uvedene vo wiki.

    Otázka mimo: Nenašel jsem ve foru jak nastavit České mapy do WorldWeather, máte tip?
    Toto fakt netusim.
     

    lang

    Portal Member
    December 25, 2006
    36
    1
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Něco o mapach CR do WorldWeather je zde: https://forum.team-mediaportal.com/...-v1-2-0-or-higher.102775/page-172#post-951258 Dokonce se mi i dle navodu jednou ČR s teplotou zobrazila. Ale jen jednou )-:. Jinak nevim jak na to. Tedy zatim.

    Co se týče archívu CT: po kompletním vypnutí antiviru (Avast) to celkem jede. Pouze pri zastavení prehrávaného TV programu z archívu a opětovném přehrávání se to nerozjede a napíše chybu. Log je přiložen. Nastavovali jseto pro přehrávání videa nějak spešl i grafickou kartu ve windows? Nebo laborujete pouzev MP. Díky za rady
     

    georgius

    Retired Team Member
  • Premium Supporter
  • October 31, 2010
    1,376
    654
    Bratislava
    Home Country
    Slovakia Slovakia
    Pouze pri zastavení prehrávaného TV programu z archívu a opětovném přehrávání se to nerozjede a napíše chybu. Log je přiložen.
    Chyba je jasna, akurat ide o default spravanie OV, takze musim vymysliet sposob, ako to obist.

    Nastavovali jseto pro přehrávání videa nějak spešl i grafickou kartu ve windows? Nebo laborujete pouzev MP. Díky za rady
    OV pouziva nastavenie kodekov zo sekcie Video Codecs od verzie 1.1. Ja osobne pouzivam na vsetko LAV filters (default sa nainstaluju spolu s OV, momentalne verzia 0.54.1). Po nainstalovani LAV filters je potrebne skontrolovat a pripadne nastavit HW akceleraciu videa. Inac nic dalsie (t.j. nastavenia grafickej karty a Win) nebolo u mna potrebne menit.
     

    lang

    Portal Member
    December 25, 2006
    36
    1
    Home Country
    Czech Republic Czech Republic
    Ja to nemuzu rozjet. Posledni OV a MP 1.4. Najedu az na obrazek videa a potom napise ze nelze prehrat. Registroval jsem .ax, vypnul firewall a antivir. Nápad, co dál?
    Na MP 1.2 vse fungovalo celkem bez problémů

    Díky za rady.

    Jeste mi hodne chybí v MP 1.4 Vera Control. Je těžké to predelat z 1.2 na 1.4?
     

    Users who are viewing this thread

    Top Bottom